22:48 / E Martë, 05 Qershor 2018 / indeksADMonline

Nuk e pranuan shokët në lojë, burri bën jashtëqitjen mbi fytyrat e tyre (Video)

Një person në Rusi u la jashtë loje nga tre shokët e tij, të cilët u bënë bashkë në një lojë interesante në grup.

Ky gjest e nervozoi atë, pasi megjithë tentimin për t’u bërë pjesë e lojës, shokët nuk ia lejuan një gjë të tillë, transmeton Indeksonline.

Për një moment, rusit i vloi truri dhe bëri një gjest që i detyroi shokët të ndërprejnë lojën.

Ai heq pantallonat dhe bën jashtëqitjen në fytyrën e njërit nga shokët e tij. Kështu në fund ai arriti atë që deshi, ia shkatërroi lojën shokëve. /Indeksonline/