15:57 / E Mërkurë, 11 Shtator 2019

Nuk i lë vend imagjinatës, modelja e famshme zbulon linjat ‘shpërthyese’

Format e saj ‘bombastike’ e kanë bërë një prej femrave më të përfolura në mediat rozë.

Jojo Babie për mbi 9 milionë ndjekësit e saj në Instagram sjell çdoherë imazhe që komentohen shumë. Imazhet e saj nuk lënë shumë vend për imagjinatë, dhe e tillë erdhi edhe në një postim të fundit.

Biondina seksi u paraqit me të brendshme të cilat mezi ia mbulonin linjat e saj impresive.

Modelja dukej ‘përvëluese’ dhe më seksi se kurrë më parë./Indeskonline/