15:10 / E Diele, 12 Korrik 2020

Nuk i mungon stili e shija as në plazh, shkëlqen Jonida Maliqi

Është prej fermave me stil të bukur dhe në çdo paraqitje shfaq elegancë.

Ajo është një nga këngëtaret shqiptare me stilin më të veçantë në skenën muzikore, shkruan Indeksonline.

Këtë fakt ajo e dëshmon në secilën paraqitje që bën nëpër rrjetet sociale, ku është mjaft aktive.

Njësoj ka bërë edhe së fundmi, e kësaj radhe ajo është paraqitur nga plazhi, ku edhe aty nuk ka munguar stili e shija e veçantë e saj, duke marrë vëmendjen e shumë ndjekësve të saj nëpër rrjetet sociale. /IndeksOnline/

Mos i humb