21:17 / E Shtunë, 25 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Nuk kanë faj italianët që “ligën” para kësaj modeleje (Foto)

Belen Rodrigues është një nga modelet më të famshme në botë, ndërsa janë italianët ata që “çmenden” pas kësaj femre, dhe me të drejtë. Ajo është një nga modelet më të kërkuara, veçmas për të reklamuar të brendshmet, shkruan Indeksonline.


Belen së fundmi na ka ardhur me një ndryshim. Në llogarinë e saj në rrjetin social Instagram ajo ka postuar një fotografi ku shihet me flokë të zgjatura, e që e bëjnë modelen të duket edhe më sensuale./Indeksonline/