09:09 / E Premte, 07 Shtator 2018 / indeksADMonline

‘Nuk ma nin’, projekti i ri muzikor nga Young Zerka

Young Zerka këtë verë ka qenë tejet aktiv me projekte muzikore.

Artisti shqiptar pas bashkëpunimit ‘Deja Vu’ me Alban Skënderaj, ka lansuar këngën ‘Nuk ma nin’.

Muzikën e këngës e ka bërë Tull Production, melodinë dhe tekstin Young Zerka me Ronela Hajatin, ndërsa për anën vizuale është përkujdesur Talelli Production./Indeksonline/