22:30 / E Enjte, 24 Tetor 2019 / indeksADMonline

Numërohen mbi 5 mijë vota me kusht, këto janë rezultatet

Në Qendrën e Numërimit dhe Rezultateve vazhdon numërimi i votave me kusht dhe Votave të Personave me Nevoja të Veqanta, shkruan Indeksonline.

Lëvizja Vetëvendosje po prin me 1366 vota.

Ndërsa pas saj është Partia Demokratike e Kosovës me 1194, dhe e treta është koalicioni AAK-PSD me 1052./Indeksonline/