11:58 / E Diele, 26 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Numërohen votat me kusht në Dragash, ja kush po prinë [Video-Foto]

Në Qendrën e Numërimit dhe të Rezultateve ka përfunduar procesi i rinumërimit të fletëvotimeve me kusht  për komunën e Dragashit.

Kandidati i LDK-së, Selim Kryeziu ka marrë 35 vota ndërsa kundër kandidati nga PDK, Shaban Shabani 20 vota, nga gjithsej 55 vota, transmeton Indeksonline.

Më poshtë shihni pamjet: