20:06 / E Hënë, 16 Shtator 2019

Nushi publikon projektin e ri ‘Comando’

Reperi i ri nga Prishtina, Nushi pak minuta më parë ka publikuar projektin e ri të titullar ‘Comando’.

Teksti është shkruar nga vet Nushi, ndërsa instrumentali është bërë nga reperi dhe Bando, shkruan Indeksonline.

Videoklipi është incizuar në qytetin e Prishtinës, ku edhe e ka prejardhjen reperi.

Nushi është reperi i hiteve si ‘AK47’, ‘Coco’, ‘So pernime’ etj./Indeksonline/