00:58 / E Martë, 28 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Olga Kurylenko mahnit me pamjen e saj (Foto)

Aktorja Olga Kurylenko e njohur për rolin e saj si e dashura e James Bond në ‘Quantum of Solace’ ka lënë pa fjalë të gjithë me paraqitjen e saj.

Ajo është paraqitur në tepihun e kuq në Javën e Filmit Rus, shkruan Daily Star, transmeton Indeksonline.

Kurylenko kishte veshur një fustan të zi dhe transparent i cili vinte në pah linjat e saj trupore./Indeksonline/