18:10 / E Shtunë, 16 Qershor 2018 / indeksADMonline

Olta Gixhari një “molere” seksi (Video)

Është një nga aktoret më të talentuara, por edhe më të komentuara pikërisht për bukurinë dhe linjat trupore.

Bukuroshja shqiptare, Olta Gixhari përvec bukurisë e talentit, është e zonja edhe në punë të tjera të shtëpisë.

Këtë na e tregon videoja e fundit të publikuar nga Gixharri, ku ajo shihet duke lyer murët e shtëpisë brenda, shkruan Indeksonline.

Olta duket shumë tërheqëse derisa kryen ngjyrosjen e murit./Indeksoline/

Loading…

A post shared by Olta Gixhari (@oltagixhari) on