18:54 / E Mërkurë, 01 Shkurt 2023 / GF

Olta Gixhari qan me dënesë: Të q*fsha Big Brotherin!

“Banorja e Big Brother Vip”, Olta Gixhari këto ditë ka qenë në qendër të vëmendjes për shkak të debateve që ka krijuar me banorët e tjerë brenda shtëpisë.

Ajo ka nisur ditën me të qara duke thënë se nuk e di a dëshiron që të vazhdojë më garën dhe se do “të flejë gjumë” si banorët e tjerë.

Së fundmi ka shprehur pakënaqësitë në një bisedë me Dea Mishelin dhe Tea Trifonin, ndërsa shfaqet sërish duke qarë. Në momentin që u largua nga kuzhina, Gixhari dëgjohet duke e sharë: “Të q*fsha Big Brotherin”.

@lajmenew follow per me shume video 🙏 👏 #kiaratito #luizejlli #teamluizejlli #meluizin #oltagixhari #andreaaaaaaa80 ♬ original sound – LajmeNew