20:06 / E Enjte, 12 Shtator 2019

Orhidea Sejdiu, modelja shqiptare që iu lë pa fjalë me bukurinë përrallore

Modelja e njohur shqiptare e cila jeton dhe vepron prej vitesh në Amerikë, Orhidea Sejdiu po vazhdon të mahnisë me bukurinë dhe linjat e saj perfekte.

Orhidea e cila po ndërton një karrierë të suksesshme në ShBA, njihet për bukurinë e saj natyrale dhe format seksi, shkruan Indeksonline.

Edhe në imazhe e fundit që ajo ka hedhur në Instagram dukej tejet joshëse dhe ‘çmendi’ me fizikun e saj të kompletuar.

Nga fotografitë që ajo publikon në rrjetet sociale mund të dallohet qartë që ajo tashmë e ka të garantuar suksesin dhe është këtu për të qëndruar.

Më poshtë vetëm disa nga imazhet e saj në të cilat vihen në pah linjat dhe pamja atraktive e modeles./Indeksonline/