12:40 / E Enjte, 30 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Orinda Huta edhe njëherë ju mahnitë (Foto)

Orinda Huta është këngëtarja e njohur shqiptare e cila ka shumë kohë që i ka hyrë këtij tregu, shkruan Indeksonline.

Ajo verën që lam pas ka bërë shumë bujë pas dasmës madhështore të saj dhe të poashtu këngëtarit, Turian Hyskaj.

Related image

Por ajo ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” ku shohim bukurinë e saj natyrale dhe sytë mbresëlënës bojëqielli.

Orinda edhe këtë herë dukej e mrekullueshme kurse komentet dhe pëlqimet në këtë fotografi nuk kanë munguar./Indeksonline/