13:41 / E Martë, 21 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Orinda Huta me fotosesion mjaftë tërheqës (Foto)

Orinda Huta është këngëtarja e njohur shqiptare e cila ka një bukuri shumë të veçantë.

Ajo karrierën e saj ka vite që e ka ndërtuar dhe stili i saj muzikor është shumë i veçantë, shkruan Indeksonline.

Ajo së fundi ka postuar disa nga fotografitë e foto sesionit të saj të fundit, ku Orinda duket shumë seksi dhe e bukur, shkruan Indeksonline.

 

Orinda, përndryshe është e martuar me këngëtarin dhe prezantuesin e njohur nga Shqipëria, Turin./Indeksonline/

 

#takemeanywhere with #COVER sot @vizionplustelevizion ora 18:00

A post shared by Orinda Huta (@orindahuta) on

Temat: