14:56 / E Mërkurë, 07 Mars 2018 / indeksADMonline

Orinda Huta vazhdon me fotosesione (Foto)

Orinda Huta është këngëtarja shqiptare dhe njëherësh edhe bashkëshortja e këngëtarit dhe prezantuesit, Turi.

Ajo së fundi ka publikuar një imazh në llogarinë e saj në “Instagram” ku e shohim veshur me një fustan shumë të gjerë dhe të kuq, pallto dhe çizme.

Orinda, mundohet që të ec në hap me modën dhe trendet e fundit./Indeksonline/