22:33 / E Diele, 23 Janar 2022 / AD

Oriola “çmend” me trupin si peshk

Modelja super seksi, Oriola Marashi, kujdeset si të tërheq vëmendjen e fansave duke postuar foto e video të nxehta.

Ajo çka vërehet janë linjat trupore, ku pa dyshim modelja duket mjaftë joshëse dhe sensuale, shkruan Indeksonline.

Së fundmi ndau disa poza ku me perfeksionizmin e saj lirshëm mund të themi se ngjason në peshk.

Marashi dëshmoj se vazhdon të jetë një nga vajzat më të nxehta shqiptare./Indeksonline/