13:30 / E Hënë, 02 Gusht 2021 / AD

Oriola e ndez rrjetin, ekspozon gjoksin gjigant në bikini të vogla

Modelja e njohur Oriola Marashi ka mahnitur fansat e saj me publikimin e fundit në InstaStory.

Duke treguar që po i shijon pushimet siç është më së miri, bukuroshja u shfaq me bikine të vogla teksa ekspozon gjoksin bombastik, shkruan Indeksonline.

Trupi i saj si ‘çokollatë’ e bëri atë të shfaqet seksi dhe mjaftë tërheqëse.

Ajo etiketojë edhe hotelin ku po gjendet, duke treguar që po e shijon motin e nxehtë në Greqi./Indeksonline/