15:45 / E Shtunë, 18 Maj 2024 / FR

Oriola Marashi duket tejet joshëse në fotosesionin e fundit

Modelja shqiptare, Oriola Marashi ka marrë vëmendjen përsëri vëmendjen e ndjekësve me setin e ri fotografik.

Veshur me rroba banje me dizajn leopardi, një nga trendet më të nxehta të sezonit, Oriola ka impresionuar me formën e saj fizike.

Looku-ut ajo ia ka bashkangjitur vathët dhe një çantë me dizajn leopardi poashtu.