22:57 / E Martë, 31 Mars 2020

Oriola Marashi nuk ndalet, ‘bombastike’ në fotosesionin e fundit

Oriola Marashi padyshim është ndër femrat që komentohet më së shumti për format e saj trupore që i ekspozon në çdo fotografi.

Seksi dhe mjaftë atraktive është treguar edhe së fundmi Oriola, shkruan Indeksonline.

Ajo ka postuar disa fotografi në llogarinë e saj në Instagram, duke marrë gjithë vëmendjen e fasnave të shumtë që e ndjekin bukuroshen hap pas hapi.

Me linjat trupore në formën më të mirë dhe bukurinë që e karakterizon ajo edhe njëherë e ka dëshmuar se është një nga modelet më të bukura shqiptare. /Indeksonline/