13:30 / E Mërkurë, 02 Maj 2018 / indeksADMonline

Oriola Marashi “sherr” me të ëmën! Doli pa pantallona në rrugë (Foto)

Oriola Marashi ka një aftësi të tërheq shumë vëmendje, shpeshherë edhe përmes postimeve shumë provokuese në rrjetet sociale.

Këtë herë ajo ka publikuar disa imazhe në formë të shakasë në rrjetet sociale, ku njëri nga ta shpjegon edhe “arsyen” se pse Oriola ka dal pa pantallona në rrugë.

“Kurt a lanë mami fustanin në lavatrice dhe të bëhet bluzë” kishte shkruar Oriola.

Kurse në imazhin tjetër ajo ishte shprehur se cdo lëvizje të saj, e ëma mund ta kuptoj përmes portaleve./Indeksonline/