15:54 / E Shtunë, 26 Shtator 2020

Oriola nga pushimet në Dubai, duket “flakë”

Oriola Marashi ka nisur pushimet dhe si destinacion ka zgjedhur Dubai.

Në Instagramin e modeles seksi nuk kanë munguar postime e ndryshme nga vendi ku po qëndron.

Ndërsa, s’kishin si të mungonin as imazhet ku në pah vihen format e saj të përkryera të trupit.

Oriola shihet e veshur me bikini ngjyrë neoni që ia theksonin linjat e formësuara, ndërsa në kokë mbante një kapele.

“Dy kullat më të larta në botë”, ka shkruar Oriola, teksa mori komente të shumta.

Ndryshe, kujtojmë që Oriola prej kohësh është në lidhje me futbollisti kosovar, Eros Grezda./Indeksonline