22:52 / E Enjte, 24 Tetor 2019 / indeksADMonline

Oriola një super femër, me linjat në bikini ‘çmend’

Jo më kotë konsiderohet si një prej femrave më seksi shqiptare.

Këtë epitet, supermodelja Oriola Marashi e dëshmon në secilën imazh që ndanë me ndjekësit e saj në Instagram, shkruan Indeksonline.

E, një gjë të tillë, modelja e bëri edhe së fundi ku pozoj për linjën e bikineve që mbajnë emrin e modeles tjetër shqiptare, Aurela Hoxha.

Oriola pozoj nga Barcelona e veshur vetëm me një palë bikini me ngjyrë të verdhë të cilat  i kombinoj me çorape dhe atlete.

Modelja nga Shqipëria dukej një ‘bombë’ e vërtet derisa vuri në pah asetet e saj të formësuara ./Indeksonline/