23:09 / E Diele, 09 Gusht 2020

Pa efekte e fotoshop, kjo këngëtare shqiptare s’i fsheh defektet

Ajo është një nga këngëtaret dhe tekstshkrueset më të veçanta, veçmas për balada.

Bëhet fjalë për këngëtaren dhe aktoren Rozana Radi.

Modeste dhe tejet feministe, artistja shqiptare nuk e fsheh asnjëherë të vërtetën.

Ajo madje në fotografinë e fundit tregon edhe fytyrën në plazh, me shenja të diellit, pa e modifikuar asapak./Indeksonline