14:58 / E Hënë, 15 Janar 2018 / indeksADMonline

Pacolli i uron shërim të shpejtë Mustafës – thotë se Kosova ka nevojë për të

Ministri i Punëve të Jashtme të Kosovës, Behgjet Pacolli, i ka dëshiruar shërim të shpejtë kryetarit të LDK-së, Isa Mustafa që sot ka udhëtuar për Gjermani.

“Ish kryeministrit të Kosovës z. Isa Mustafa i dëshiroj shërim të shpejtë”.

“Kosova ka nevojë për vazhdimin e kontributit e tij në shtetndërtim. Lus Zotin që sa më shpejtë t’i rikthehet familjes dhe vendit”, ka shkruar Pacolli në Facebook.