19:08 / E Enjte, 23 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Pacquiao sfidon McGregorin: Qëndro në formë!

Kampioni i UFC-së, Conor McGregor është afër ndeshjes së dytë të boksit, e tani si kundërshtar mundë ta ketë legjendën, Manny Pacquiao.

Boksieri filipinas ka postuar një foto të Conorit në Instagram, duke vendosur komentin: Gëzuar ditën e falënderimeve. Qëndroni në formë miqtë e mi”.

Kjo ka lënë të kuptohet se një ndeshje mes Pacquiaos dhe McGregorit mundë të bëhet shumë lehtë e mundshme.

Kujtojmë se para disa muajve, Conor u mposht nga kampioni i botës, Flyod Mayweather./IndeksOnline/