10:46 / E Mërkurë, 29 Nëntor 2023 / L K

Pagëzohet Sabit Geci, ish-komandanti ndërron fenë dhe emrin

Ish-komandanti i UÇK-së, Sabit Geci është pagëzuar në Famullinë e Shën Mëhillit në Doblibarë.

Përveç fesë, Sabiti e ka ndërruar emrin dhe se tani e tutje do të quhet Kastriot.

“Kastriot, unë po të pagëzoj në emër të Atit, të Birit e të Shpirtit Shenjt! Amen”, thuhet në njoftimin e Famullisë./Indeksonline/