22:58 / E Enjte, 28 Maj 2020

“Pajtesa” pozon e lumtur, në ditët e fundit të shtatzënisë

Aktorja, Fiona Gllavica së shpejti do të bëhet nënë.

Ajo është shtatzënë për herë të parë dhe së shpejti do të lind fëmijën.

Së fundmi, ajo ka ndarë një fotografi veshur me fustan të ngushtë teksa u fotografua e ulur duke mbajtur barkun.

Rikujtojmë se Fiona është aktore në serialin ‘Çka ka shpia‘.

Mos i humb