09:04 / E Diele, 04 Qershor 2023 / shkelqim osmanaj

Pajtohen çifti i shumë përfolur i BBVA?

Pas hyrjes së Shpat Kërleshit në BBVA, ajo çka u diskutua më së shumti ishte lidhja e tij më këngëtaren që po ashtu ishte pjesë e shtëpisë, Nita Latifin.

Ata tregun se para një kohë kishin pasur një lidhje të shkurtër.

Duket se lidhja mes tyre nuk ka mbaruar, dhe se çifti po mendon ti jap edhe një shans lidhjes së tyre.

Këto mendime vinë pasi dyshja pas daljes po kalojnë kohë së bashku, madje në këngën e publikuar së fundmi nga Nita, protagonist në videoklip ishte vet Shpati.

Po ashtu, ajo që ka shtuar dyshimet shumë se fundi janë komentet që po i bëjnë njëri tjetrit në rrjetet sociale. /IndeksOnline/