15:35 / E Diele, 29 Nëntor 2020 / A. M.

Pak orë nga rezultati në Llap, Albini po i qëndron përkrah kandidatit të VV-së!

Lideri i Lëvizjes “Vetëvendosje”, Albin Kurti po i qëndron afër kandidatit për kryetar të partisë së tij, Shpëtim Bulliqi.

Në fotografitë e publikuara në rrjetet sociale, Kurti shihet me Bulliqin dhe disa fansa të LVV-së në Podujevë.  /Indeksonline/

No description available.

Të fundit