23:54 / E Shtunë, 07 Dhjetor 2019

Pamela Anderson vërtetoi se nuk i ka humbur aftësitë e saj të modelimit

Kohët e fundit ajo ka qenë e përqendruar duke folur për çështjet e të drejtave të kafshëve. 

Por Pamela Anderson vërtetoi se nuk i ka humbur aftësitë e saj të modelimit, shkruan Indeksonline.

52-vjeçarja pozoi me një fustan të shkurtë të bardhë, ku në prapavijë kishte lule.

Bombshell: Pamela Anderson vërtetoi se ajo është akoma një model i talentuar pasi ajo nxori apel seksi në partinë Jasmin gjatë Art Basel të enjten

Fustani i saj nuk i la edhe shumë vend imagjinatës.

Sizzling: Ylli, i cili është shfaqur në më shumë mbulesa të Playboy se çdo model tjetër, vërtetoi statusin e ikonës së saj të veshur me tresses bjonde të saj të markës tregtare të lirshme dhe plot vëllim

Anderson është më e njohur për paraqitjet e saj në revistën Playboy dhe për punën e saj në serinë televizive Home Improvement, Baywatch dhe VIP./Indeksonline/

Mos i humb