15:05 / E Hënë, 15 Gusht 2022 / LB

Pamje/ Aksident i rëndë afër Ferizajt, KFOR-i iu del në ndihmë të aksidentuarve

Një aksident i rëndë trafiku ka ndodhur në autostradën “Arben Xhaferi”, saktësisht në Babush të Ferizajt.

Nga pamjet e siguruara nga Indeksonline shihet një ndihmë e shpejtë, e cila ka dal në vendin e ngjarjes për t’iu dalë në ndihmë të aksidentuarve.

Poashtu në videon e mëposhtme shihet edhe një veturë dhe pjesëtarë të KFOR-it të cilët iu kanë ndihmuar të aksidentuarve.

Nuk dihen rrethanat që çuan deri të ky aksident.

Policia në anën tjetër, ende nuk është deklaruar përkitazi me këtë aksident.

Më poshtë pamjet: