15:22 / E Premte, 27 Nëntor 2020 / A. M.

Pamje përmes fotografive/videos, Dita e Forcës së Sigurisë së Kosovës

Indeksonline ju sjell disa fotografi/video me rastin e Ditës së Forcës dhe Sigurisë së Kosovës.