18:43 / E Shtunë, 23 Maj 2020 / indeksADMonline

PAMJE/ Plagoset një person në Podujevë, largohet 100 metra larg nga vendi i ngjarjes

Një person në Podujevë është plagosur të shtunën rreth orës 18:00, saktësisht në rrugën “Ali Ajeti”.

I plagosuri ka ecur afro 100 metra ka ecur e është ndalur para një lokali.

Ai është dërguar menjëherë me autoambulancë në Emergjencë.

Policia e Kosovës dhe hetuesit kanë dalë në vendin e ngjarjes.

Ende nuk ka të arrestuar./IndeksOnline/