14:14 / E Shtunë, 26 Shtator 2020

Pamje që prekën tifozët e Barcelonës, Messit po i mungon Suarezi!

Leo Messi si duket nuk është i kënaqur në stërvitjet e fundit me Barcelonës, pasi i’u largua shoku më i mirë i skuadrës.


Suarez tashmë është bashkuar me Atletico Madridin dhe Messi si duket po e vuan më së shumti mungesën e tij te Barça, pasi e kishte shok të mirë, shkruan IndeksOnline

Nga një video që e ka postuar mediumi spanjoll “El Chiringuito TV”, shihet Messi në stërvitje me kokën poshtë dhe i shqetësuar duket në fytyrë.