17:19 / E Premte, 03 Gusht 2018 / indeksADMonline

Pamje shokuese: Bmw-ja ‘fluturon’, humbën jetën katër viktima!

Janë publikuar disa pamje shokuese që tregojnë mometin kur një veturë e tipit BMW “fluturon” jashtë rrugës dhe kështu godet një pemë në një aksident që i la katër persona të vdekur, transmeton Indeksonline.

Sipas njoftimit të Dailymail, tre viktimat u emëruan në vend si, Murtha Chaudhry, 22 vjeç, Zeeshan ‘Ziggy’ Khalid, 20 vjeç dhe Arbaz Hussain, 21. I katërti u identifikua vetëm si një njeri i quajtur Tayyub.

Më poshtë shikoni pamjet: