14:22 / E Hënë, 11 Janar 2021 / Ensar Ramadani

Pamje të mrekullueshme: Binjaket e përqafuara porsa dalin në këtë botë

Një moment i jashtëzakonshëm është kapur nga aparati fotografik derisa dy motra binjake kanë dalë në këtë botë.

Të përqafuara, motrat që lindën dhjetë javë para kohe përmes operimit, shkruan Indeksonline.

Aria dhe Skylar janë bërë të famshme në Britani me fotografinë që është shpërndarë në rrjetet sociale.

Fotoja prekëse që tregon lidhjen e tyre të pathyeshme, u kap nga një mami, ashtu si motrat kishin lindur në të njëjtën kohë. /IndeksOnline/