18:36 / E Martë, 04 Gusht 2020

Pamje të një të plagosuri në distancë të largët nga shpërthimi në Beirut

Një shpërthim i fuqishëm ndodhi pasditen e sotme në Beriut.

Si pasojë u shkaktuan dëme të mëdha, por që ende nuk pati shifra zyrtare për të lënduarit dhe viktimat.

Në një video të publikuar së fundi shihet një person i plagosur si pasojë e këtij shpërthimi, anipse i njëjti ishte mjaftë larg me vendodhje, transmeton Indeksonline.

Ai shihet të ketë marrë lëndime trupore, teksa trupi iu mbulua me gjak./Indeksonline/