17:05 / E Enjte, 17 Maj 2018

Pamje të rralla, kështu duket foleja e lejlekut (Video)

Fotografi kosovar, Arian Mavriqi ka sjellur pamje të rralla të folesë se lejlekut. Xhirimet janë bërë me dron diku në Kosovë.

“Video qe nuk keni arrite ta shihni me heret, kshtu duket nje fole e lejlekut nga lart (pamje nga droni), kur ajo ka qele dy nga vezet e saj dhe pritet ti qele dhe dy tjera” shkruan Mavriqi në videon e publikuar.