20:31 / E Diele, 25 Tetor 2020

Pamjet/ Kallen telat e rrymës në Fushë-Kosovë

Një incident ka ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Fushë-Kosovës.

Telat e rrymës kanë marrë flakë në rrugën e njohur si Dardania, transmeton Indeksonline.

Sipas qytetarëve, për më shumë se 20 minuta flakët janë shpërndarë, derisa kanë ardhë edhe zjarrfikësit dhe KEDS për të intervenuar.

IndeksOnline, sjellë edhe pamje nga vendi i ngjarjes: