20:58 / E Diele, 12 Korrik 2020

Pandemia s’ia lë shenjë Artës, vazhdon të shëtis nga bregdeti në bregdet!

Ishte bërë emër i përfolur që nga seriali ‘O sa mirë’, por ky serial i shërbeu edhe më tepër Arta Elezajt.

Që nga atëherë, ajo po shijon famën dhe luksin.

Nga pushimi në pushim, Arta shfaq gjithnjë jetesën dhe linjat e saj trupore, transmeton Indeksonline.

Së fundi artistja publikoi një fotografi e shtrirë në njërin prej bregdeteve ku edhe po kalon pushimet. Padyshim se duket e spikatur në çdo detaj, si gjithnjë./Indeksonline/

Mos i humb