09:42 / E Shtunë, 11 Korrik 2020

“Panorama” e Ardianit dhe Xhensilës kthehet në hit, arrin mbi 1 milion klikime pa u bërë 24 orë

Dje kanë lansuar bashkëpunimin e tyre të dytë i cili po rezulton të jetë po aq i suksesshëm sa ai i pari.

Xhensila Myrtezaj dhe Ardian Bujupi kanë publikuar “Panorama” e cila përveç një ritmi veror, erdhi edhe me një videoklip të kompletuar pranë bregdetit.

Ndërsa, ajo që bije në sy është Xhensila dhe dukja e saj joshëse, si një nënë e një vajzë, këngëtarja dukej teje seksi.

Kënga “Panorama” u mirëprit nga fansat dhe tashmë ka arritur mbi 1 milion klikime në kanalin Youtube ende pa u bërë 24 orë.

Ndërkohë, vet artistët janë shprehur të lumtur që kanë bashkëpunuar përsëri së bashku./Indeksonline/

Mos i humb