19:07 / E Enjte, 13 Gusht 2020

Parajsë e vërtetë, Pacolli tregon se ku po i kalon pushimet!

Kryetari i AKR-së, Behgjet Pacolli, ka zgjedhur “Plazhin Mbretëror” në Mal të Zi, për të pushuar bashkë me familjen

Këtë e ka bërë të ditur vetë Pacolli nëpërmjet një postimi në Twitter.

Pacolli ka publikuar fotografi me bashkëshorten dhe djemtë e tij.

Plazhi i Mbretëreshës së Malit të Zi si të shkoni atje. Mali i Zi
Image
Image
Image
Plazhi Mbretëror në Mal të Zi në hartë. Plazhi i Mbretëreshës në ...