23:33 / E Premte, 22 Maj 2020 / indeksADMonline

Paralajmërohet sezoni i 4 i “Elite” në Netflix

Elite po rikthehet për më shumë!

Seriali spanjoll i shkollave të mesme do të kthehet për sezonin e 4 në Netflix, kjo u konfirmua nëpërmjet kanaleve zyrtare të serisë në mediat sociale të premten (22 maj).

Sezoni 3 u zhvillua premierë në platformën transmetuese dy muaj më parë. Kasti bëri njoftimin emocionues të sezonit të ri përmes videove nga shtëpitë e tyre në karantinë mes krizës globale shëndetësore.

Ndërsa kur ende nuk ka asnjë datë premierë të caktuar për shkak të mbylljeve të prodhimit global, yjet, përfshirë Claudia Salas dhe Miguel Bernardeau , folën për lajmin e madh.

“Doja t’ju them se kemi skriptet e sezonit 4 dhe ato duken aq të mira,” tha Miguel .

“Ju më mirë të jeni të përgatitur, sepse është intensive,” shtoi Aron Piper .

Në shfaqje janë edhe yjet Georgina Amoros , Itzan Escamilla dhe Omar Ayuso./Indeksonline/