23:54 / E Hënë, 21 Tetor 2019

Parashikimi i motit në dy ditët e ardhshme

22.10.2019 – Ngrohtë dhe kryesisht me diell. Në mëngjes në vise të ulëta mundësi për mjegull/mjegullinë. Erë e lehtë nga verilindja 1-5m/s. Indeksi UV: 3.

23.10.2019 – Kryesisht me diell dhe ngrohtë. Në ultësira mundësi për mjegull/mjegullinë. Erë e lehtë nga juglindja 1-4m/s. Indeksi UV: 3.