22:57 / E Mërkurë, 06 Dhjetor 2023 / S Z

Parashikimi i motit për nesër, priten reshje shiu e bore

Për të enjten parashikohet të mbajë mot i vranët dhe pritet kohë pas kohe të ketë reshje lokale shiu dhe bore.

Reshjet në formë të borës më të pranishme pritet të jenë në Rrafshin e Kosovës.Temperaturat do të pësojnë ulje, me minimale që do të lëvizin prej -1 deri në 3°C, ndërsa ato maksimale prej 1 deri në 4°C. /MeteoKosova/