07:34 / E Martë, 26 Shtator 2023 / GF

Parashikimi i motit për sot

Sot so të mbajë mot me vranësira dhe intervale me diell.

Instituti Hidrometeorologjik i Kosovës njofton se temperaturat minimale do të lëvizin ndërmjet 10-12 gradë celsius, ndërsa maksimalet e ditës parashihen të lëvizin mes 22-26 gradë Celsius.