14:44 / E Enjte, 05 Dhjetor 2019 / indeksADMonline

Paris Hiltoni në festën “Diesel”, në Miami, joshëse me minifund

Paris Hiltoni është shfaqur joshëse në minifundin e saj jeshil, derisa u paraqit në festën “Diesel”, në Wynwood të Miamit.

Ajo është trashëgimtare e rrjetit të hoteleve që është ndër më të njohurit për dekada me radhë, po ashtu është një yll i linjave të parfumeve, transmeton Indeksonline.

Me t’u ngjitur në skenë, Hilton 38 vjeçe mori gjithë vëmendjen me format e saj bombastike, duke dëshmuar se vazhdon të mbetet një nga femrat më atraktive në botë.

Biondja u pa e veshur me një minifund jeshil, që i shkonte shumë dhe i jepte asaj mundësinë të vinte në pah format e saj të bonifikuara. /Indeksonline/