20:00 / E Martë, 09 Gusht 2022 / AR

Pas 14 vitesh lidhje, martohet çifti i njohur

Çiklisti amerikan, Lance Armstrong, ka kurorëzuar dashurinë me martesë.

Pas 14 vitesh lidhje, ai u martua me Anna Hasen në Francë, transmeton Indeksonline.

“Më e mira ditë. Jam martuar me dashurinë e jetës sime ishte një mbrëmje me të qeshura si dhe lot gëzimi”, shkroi ai.

Armstrong dhe Hansen janë çift që nga viti 2008 dhe kanë dy fëmijë së bashku./Indeksonline/