16:27 / E Diele, 12 Nëntor 2017 / indeksADMonline

Pas betejës me kancerin, vajza pozon topless (Foto)

Kanceri në përgjithësi është shumë shqetësues, sidomos ai i gijrit.

Shpërndarja e tij është mjaft e lartë në gjithë botën.

Jessica Florence, një vajzë e re ka zgjedhur të festojë në mënyrë të veçantë betejën trevjeçare të fituar ndaj kancerit të gjirit, transmeton Indeksonline.

Ajo ka zgjedhur që të pozojë para aparatit fotografik ‘topless’. Pas shumë muajsh të kimioterapisë, ajo duhej t’i nënshtrohej një operacioni, pastaj radioterapisë dhe më pas rindërtimit të gjirit.

“Kam filluar trajtimin në qershor të 2016-ës, dhe kam pasur gjashtë raunde të kimioterapisë në gjashtë muaj”, ka thënë Jessica./Indeksonline/