10:01 / E Shtunë, 03 Dhjetor 2022 / Andronika

Pas fitores së Zvicrës, Loredana paralajmëron: Mos u ngatërroni me shqiptarët!

Rep artistja nga Kosova me famë ndërkombëtare, Loredana Zefi, ka festuar mbrëmjen e djeshme pas fitores së Zvicrës kundër Serbisë.

Të shumta kanë qene videot dhe fotot që ka publikuar rreth kësaj loje.

Ajo shihej e veshur me ngjyrat zvicrane si dhe me flamurin Kuq e Zi.

Përveç në rrjete social ajo ka dal edhe në Zvicër, në vendin ku banon për të festuar fitoren së bashku me shqipet atje. /IndeksOnline/